Larisa Iordache Finala - Larisa Iordache, medalie de argint în finala de la sol ... / A câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii.

Larisa Iordache Finala - Larisa Iordache, medalie de argint în finala de la sol ... / A câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii.. Competiția a avut loc la cairo. Larisa, îți mulțumim și îți dorim succes alături de colegii tăi maria holbură și marian drăgulescu, la jocurile olimpice de la tokyo! Gândul de a se retrage din activitatea de gimnastă a încolțit în mintea sportivei de 24 de ani. Verdictul medicilor după rmn video șumudică, avertisment pentru doi jucători de la cfr cluj: Jun 07, 2021 · larisa iordache, medalii de aur și de bronz la cairo.

Jun 06, 2021 · larisa iordache a obţinut medalia de aur la bârnă, reuşind să câştige astfel a doua medalie la campionatul mondial de gimnastică de la cairo, după medalia de bronz obţinută la paralele. Aștept mai mult de la ei. Tanarul a fost cel care a renuntat la gimnasta, in cele din urma. Verdictul medicilor după rmn video șumudică, avertisment pentru doi jucători de la cfr cluj: Jun 05, 2021 · larisa iordache a cucerit medalia de bronz la paralele, sâmbătă, la cupa mondială challenge.

Medalie de bronz pentru Larisa Iordache, la Campionatul ...
Jun 06, 2021 · gimnasta larisa iordache a obtinut, duminica, medalia de aur la barna, la cupa mondiala challenge, de la cairo. Mereu în inima, sufletul și mintea mea, vei rămâne cel mai puternic om din lume. In finala de la barna, larisa iordache a obtinut cea mai mare nota, 13.366, cu care a obtinut medalia de aur. În finala de la paralele, larisa iordache a fost notată cu 13.166, cu care a obţinut medalia de bronz, fiind devansată de sportive din ucraina şi ungaria. „sufletul să îți rămână liniștit, mami! În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt). Jun 05, 2021 · larisa iordache a cucerit medalia de bronz la paralele, sâmbătă, la cupa mondială challenge. Aștept mai mult de la ei.

Tanarul a fost cel care a renuntat la gimnasta, in cele din urma.

Mereu în inima, sufletul și mintea mea, vei rămâne cel mai puternic om din lume. A câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii. In finala de la barna, larisa iordache a obtinut cea mai mare nota, 13.366, cu care a obtinut medalia de aur. Larisa a câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii exerciţiului, fiind. În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt). În finala de la paralele, larisa iordache a fost notată cu 13.166, cu care a obţinut medalia de bronz, fiind devansată de sportive din ucraina şi ungaria. Te iubesc", a fost mesajul postat de campioana româniei. Campioana europeana la gimnastica, larisa iordache isi aduce aminte cu tristete de prima relatie de iubire din adolescenta. Tanarul a fost cel care a renuntat la gimnasta, in cele din urma. Jun 06, 2021 · larisa iordache a obţinut medalia de aur la bârnă, reuşind să câştige astfel a doua medalie la campionatul mondial de gimnastică de la cairo, după medalia de bronz obţinută la paralele. Gândul de a se retrage din activitatea de gimnastă a încolțit în mintea sportivei de 24 de ani. Sambata, iordache a fost medaliata si cu bronz la paralele (13.166). Competiția a avut loc la cairo.

Larisa iordache, aur la cairo! În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt). Verdictul medicilor după rmn video șumudică, avertisment pentru doi jucători de la cfr cluj: In finala de la barna, larisa iordache a obtinut cea mai mare nota, 13.366, cu care a obtinut medalia de aur. Gândul de a se retrage din activitatea de gimnastă a încolțit în mintea sportivei de 24 de ani.

Larisa Iordache și Vlad Cotuna, performerii Campionatului ...
Larisa a câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii exerciţiului, fiind. Te iubesc", a fost mesajul postat de campioana româniei. Mereu în inima, sufletul și mintea mea, vei rămâne cel mai puternic om din lume. În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt). Verdictul medicilor după rmn video șumudică, avertisment pentru doi jucători de la cfr cluj: Campioana europeana la gimnastica, larisa iordache isi aduce aminte cu tristete de prima relatie de iubire din adolescenta. Larisa, îți mulțumim și îți dorim succes alături de colegii tăi maria holbură și marian drăgulescu, la jocurile olimpice de la tokyo! Jun 06, 2021 · gimnasta larisa iordache a obtinut, duminica, medalia de aur la barna, la cupa mondiala challenge, de la cairo.

Larisa a câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii exerciţiului, fiind.

Tanarul a fost cel care a renuntat la gimnasta, in cele din urma. Sambata, iordache a fost medaliata si cu bronz la paralele (13.166). Larisa, îți mulțumim și îți dorim succes alături de colegii tăi maria holbură și marian drăgulescu, la jocurile olimpice de la tokyo! Jun 07, 2021 · larisa iordache, medalii de aur și de bronz la cairo. În finala de la paralele, larisa iordache a fost notată cu 13.166, cu care a obţinut medalia de bronz, fiind devansată de sportive din ucraina şi ungaria. Te iubesc", a fost mesajul postat de campioana româniei. Mereu în inima, sufletul și mintea mea, vei rămâne cel mai puternic om din lume. Că mama sa a murit. Sportiva a obținut pentru românia medalia de aur, după ce a obținut cel mai mare scor. Anunțul survine la doar câteva zile după ce … Jun 06, 2021 · gimnasta larisa iordache a obtinut, duminica, medalia de aur la barna, la cupa mondiala challenge, de la cairo. Larisa iordache, aur la cairo! Competiția a avut loc la cairo.

Jun 05, 2021 · larisa iordache a cucerit medalia de bronz la paralele, sâmbătă, la cupa mondială challenge. Gândul de a se retrage din activitatea de gimnastă a încolțit în mintea sportivei de 24 de ani. Că mama sa a murit. În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt). In finala de la barna, larisa iordache a obtinut cea mai mare nota, 13.366, cu care a obtinut medalia de aur.

Larisa Iordache a cucerit medalia de bronz la individual ...
A câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii. Larisa, îți mulțumim și îți dorim succes alături de colegii tăi maria holbură și marian drăgulescu, la jocurile olimpice de la tokyo! Mereu în inima, sufletul și mintea mea, vei rămâne cel mai puternic om din lume. Jun 06, 2021 · larisa iordache a obţinut medalia de aur la bârnă, reuşind să câştige astfel a doua medalie la campionatul mondial de gimnastică de la cairo, după medalia de bronz obţinută la paralele. Campioana europeana la gimnastica, larisa iordache isi aduce aminte cu tristete de prima relatie de iubire din adolescenta. Te iubesc", a fost mesajul postat de campioana româniei. Gândul de a se retrage din activitatea de gimnastă a încolțit în mintea sportivei de 24 de ani. Competiția a avut loc la cairo.

În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt).

A câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii. Verdictul medicilor după rmn video șumudică, avertisment pentru doi jucători de la cfr cluj: Jun 07, 2021 · larisa iordache, medalii de aur și de bronz la cairo. Tanarul a fost cel care a renuntat la gimnasta, in cele din urma. Sportiva a obținut pentru românia medalia de aur, după ce a obținut cel mai mare scor. Jun 06, 2021 · gimnasta larisa iordache a obtinut, duminica, medalia de aur la barna, la cupa mondiala challenge, de la cairo. Larisa a câştigat aurul în finala de la bârnă şi, chiar dacă a căzut, a obţinut medalia de aur datorită dificultăţii exerciţiului, fiind. Jun 06, 2021 · larisa iordache a obţinut medalia de aur la bârnă, reuşind să câştige astfel a doua medalie la campionatul mondial de gimnastică de la cairo, după medalia de bronz obţinută la paralele. Larisa, îți mulțumim și îți dorim succes alături de colegii tăi maria holbură și marian drăgulescu, la jocurile olimpice de la tokyo! În finala cupei mondiale de la cairo, sportiva noastră a fost notată cu 13,366, podiumul fiind completat de diana varinska (ucraina) şi de zeyna ibrahim (egipt). Anunțul survine la doar câteva zile după ce … Jun 05, 2021 · larisa iordache a cucerit medalia de bronz la paralele, sâmbătă, la cupa mondială challenge. Sambata, iordache a fost medaliata si cu bronz la paralele (13.166).